Recenze

30.03.2024: Super

16.01.2024: rychlé dodání

18.09.2023: 1

Naše nabídka

Reklamní studio - Studio Jaro - Jana Krátká Vám nabízí širokou nabídku orientačních systémů, piktogramů, reklamních poutačů, universálních cedulí, reklamních a dárkových předmětů vyrobenách z kvalitních materiálů s využití moderních technologií pro kvalitní potisk. Na vaše objednávky, poptávky a dotazy reagujme flexibilně. Vždy se snažíme Vám rychle a co nejlépe vyhovět.

Nabízíme orientační systémy pro hotely, penziony, administrativní budovy, skladové hospodářství a zdravotnická zařízení . Všechny orientační systémy vyrábíme na zakázku dle přání zákazníka nebo námi navrhnutého designu. Používáme standardně vyráběné profilové systémy. Vyrábíme 3D nápisy a loga vhodné jak pro vnitřní využití, tak i pro umístění na fasádách budov. Vyrábíme jak 3D plastové nápisy a loga tak i 3D polystyrenové nápisy a loga , která umožňují oproti plastovým nápisům mnohem větší tloušťku písma.

 

Reklamní předměty a dárky lze využívat jak k propagaci nebo pro věrnostní programy, obchodní přátele a zvyšování image firmy. V dnešní době představují reklamní předměty pestrou nabídku zboží všeho druhu při nízkých pořizovacích nákladech. Náš e-shop s nabídkou reklamních předmětů Vám umožní pohodlně nakoupít reklamní dárky všeho druhu a to včetně reklamního potisku nebo bez něj za bezkonkurenční ceny se zárukou vysoké kvality.

 

STUDIO JARO -  Piktogramy, reklamní poutače, cedule, výroba reklamních předmětů

Podkategorie

 • Piktogramy
  Naše piktogramy nabízené pod značkou StudioJaro jsou vyrobeny z hliníkové tabulky o rozměrech 80x80 mm, případně 100x80 mm.
  Pro potisk je využita tepelně chemická metoda, která zaručuje vysokou odolnost proti poškrábání. Piktogramy jsme na zadní straně opatřili kvalitní samolepicí oboustrannou lepenkou, která jednak umožní snadnou instalaci a hlavně trvale velmi pevně drží na podkladu. Dovolujeme si upozornit na skutečnost, že tyto piktogramy jsou určeny pouze do interiérů.
  Pokud vám nějaký piktogram chybí, máte zájem o jinou barevnou kombinaci nebo jiné rozměry kontaktujte nás a rádi vám piktogramy dle vašich požadavků vyhotovíme.
 • Informační cedule
  Naše originální informační cedule nabízené pod privátní značkou StudioJaro vyrábíme z kvalitního plastu o tloušťce 3 nebo 5 mm a 3mm silného hliníkového sendviče, na který je nalepena vyřezávaná barevná folie s dlouhou životností. V základní nabídce je rozměr 220x160mm z 3mm silného plastu. Dále cedule nabízíme v rozměru 300x210mm (A4) a 420x300mm (A3) na 5mm silném plastu nebo 3mm silném hliníkovém sendviči (doporučujeme). Samozřejmě Vám vyrobíme cedule na rozměr dle vašich potřeb.

  Kolekce obsahuje aktuálně přes 200 různých variant zákazových, varovných a  informačních cedulí. Pokud potřebujete jiné provedení nebo máte zájem o jinou barevnou kombinaci či jiné rozměry, kontaktujte nás a rádi vám ceduli dle vašich požadavků vyhotovíme.
 • Domovní čísla
  Nabízíme plastové cedulky s orientačními a popisnými domovními čísly. Rozměr závisí na počtu číslic v popisném nebo orientačním domovním čísle. Jedno a dvouciferná čísla jsou o rozměrech 180 x 160 mm, víceciferná čísla jsou o rozměrech 220 x 160 mm.

Aktivní filtry